0
Мій кошик

Swan

Фільтр
Розділ
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Колекція має високу технологічну складову, спрямовану на досягнення нових рівнів ефективності з повним заряджанням та водонепроникністю. Крім того, шви на стандартних виробах складно очищати і можуть утримувати бактерії. Майже безшовний силіконовий корпус Swan дозволяє безпечно використовувати будь-яку частину іграшки і легко її очищати.


Основна увага під час розробки Swan була зосереджена на створенні гнучкого та універсального пристрою, який був би ефективним і легким у використанні. Після двох років тщательного дослідження народився Swan з використанням передових технологій, включаючи незалежно керовані мотори, що дозволяють налаштовувати вібрації під власні потреби.


Кожна іграшка Swan виготовлена вручну в компактному дизайні, що підходить для кожної людини. Вона створена для тих, хто шукає задоволення і має на меті залучити ваше тіло та душу. Гнучкі криві Swan надають велику гнучкість, а динамічна потужність заряджає ваше тіло енергією. Swan працює за допомогою незалежно налаштовуваних моторів PowerBullet®, які живляться високоякісними літій-іонними акумуляторами, гарантуючи тривалий та пристрасний досвід.


Зануртесь у розкішний світ Swan, де насолода безмежна, а потужність феноменальна.

Swan - це найновіша колекція від Стівена Банністера та BMS Factory, яка включає у себе високоякісні силіконові іграшки. Ці нові дизайни забезпечують майже на 100% більше простору для гри, що дозволяє вам повністю насолоджуватися продуктами Swan.

Розгорнути
Вгору