0
Мій кошик

Мастурбатор-яйце Tenga Egg Crater (Кратер)

Артикул: E23733
319 грн
Характеристики
Країна надходження Японія
Бренд (Країна) Tenga (Японія)
Упаковка: ширина (см) 5
Упаковка: висота (см) 5
Матеріал Силікон медичний
Упаковка: довжина (см) 7
Опис

Мастурбатор Tenga Egg Crater (Кратер) подарує збудливий та різноманітний масаж кожному сантиметру вашого статевого члена. Маленькі та великі кратери внутрішньої поверхні стикатимуться з пенісом знову і знову. Начебто метеорит пролітає крізь кільце астероїдів. Оптимально увігнута форма кратерів збирає всередині крапельки лубриканту, щоб зіткнення були м’якими й дарували більше задоволення.

Зручно те, що мастурбатор Tenga Egg Crater одразу готовий до використання. Усередині є невеликий пакетик фірмового лубриканту для того, щоб використання мастурбатора було комфортним і приємним. Також можна використовувати будь-який лубрикант на водній основі. Ці невеликі на вигляд яйця дуже еластичні й чудово тягнуться — до 30 см у довжину та до 20 см в обхваті. Тому вони підійдуть для чоловіків із будь-яким розміром.

Мастурбатор Tenga Egg Crater (Кратер) призначений для одноразового використання, але можна продовжити термін його експлуатації під час використання презерватива та лубриканту на водній основі.

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору