0
Мій кошик

Мастурбатор яйце Tenga Egg Misty (Туманний)

Артикул: E23734
319 грн
Характеристики
Упаковка: висота (см) 5
Матеріал Силікон медичний
Упаковка: довжина (см) 7
Країна надходження Японія
Бренд (Країна) Tenga (Японія)
Упаковка: ширина (см) 5
Опис

Мастурбатор Tenga Egg Misty (Туманний) має мікроскопічні виступи, які прикрашають усю внутрішню поверхню. Вони створюють туманну завісу, яка розтягується вздовж статевого члена, як велика хмара насолоди. Загубившись у цьому тумані сексуальних фантазій, ви знайдете лише один вихід із нього — це яскравий та вибуховий оргазм.

Мастурбатор Tenga Egg Misty (Туманний) можна використовувати відразу після покупки. У комплекті з мастурбатором йде невеликий пакетик з фірмовим лубрикантом, який необхідно влити всередину мастурбатора. Частину лубриканту нанесіть на вхідний отвір для зручного введення.

Мастурбатор Tenga Egg Misty (Туманний) здатний розтягуватися до 30 см завдовжки й до 20 см завширшки! Він здатен обтягнути пеніс будь-якого розміру, а отже, може подарувати незабутні відчуття будь-якому чоловікові.

Незважаючи на те, що мастурбатор Tenga Egg Misty (Туманний) призначений для одноразового використання, при використанні лубриканту та презервативів його можна використовувати неодноразово. Збільшити термін використання яйця можна при дбайливому відношенні та ретельному очищенні.

Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Вгору